Kars'tan Karadenize Butik Tur

Bu tur ile farklı kültürleri ve farklı doğal güzellikleri keşfedeceksiniz. Çok katmanlı kültürleri barındıran Kars,çeşitli etnik grupların ve mezheplerin bir arada, barış içinde yaşadığı zengin ve renkli bir kültüre sahiptir. Havaalanına iner inmez farkedeceğiniz bu kültürel zenginlik ile tanıştığınız an şehirden ayrılmak istemeseniz de, bu tur ile çok daha farklı kültürel zenginliklerle buluşturuyoruz sizi... 

 • Başlangıç - Bitiş tarihi: 18.06.2024 - 22.06.2024
 • En az - En çok kişi: 8-14
 • Buluşma noktası: Kars
 • Fiyat: ₺ 20.950
Bize ulaşın:
 • Telefon
 • WhatsApp
  1. GÜN

  Kars Havalimanında grubumuzu karşılıyoruz.  İlk olarak Kars Kalesinin yanında güzel bir kahvaltı aldıktan sonra kaleyi panaromik olarak fotoğraflıyoruz.(Kaleyi geziyoruz). Daha sonra Çıldır gölünün etrafından Ardahan Şeytan Kalesine gidiyoruz yürüyüş 1 KM düz. Ordan döndükten sonra Şavşat Sahara Milli Parkına Girdikten sonra günbatımını seyredip konaklamaya geçiyoruz.

  1. GÜN

  Kahvaltımızı yaptıktan sonra Aşağı Koyunlu Kurt Av gölü, Karagöl, Balıklı Göl öğle yemeği Şavşat Peribacaları Tibeti Kilisesi parkurunu tamamladıktan sonra Şavşata konaklamaya geçiyoruz.

  1. GÜN

  Kahvaltıdan sonra Artvin Deriner Barajının üstünde kahve molası, Borçka Karagöl(duruma göre Borçka veya Mençunada öple yemeği). Karagölden sonra Kamilet Vadisi, Çifte köprüler, Mençuna Şelalesi. Ardından konaklama için Fırtına Vadisine giriyoruz.

  1. GÜN

  Kahvaltıdan sonra Avusor  Yaylası Kemerli Kaçkar göl yürüyüşü, öğle yemeği, Huser Yaylası günbatımı ardından Fırtına Vadisi konaklama.

  1. GÜN

  Çinçiva köprüsü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Zİlkale, Pokut Yaylası ardından havalimanı.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? bize ulaşın